info@htech.pl +48 774 710 180

Marki

Duński producent z ogólnoświatową siecią dealerów oferuje najnowocześniejsze maszyny do delikatnego ważenia i sortowania optycznego warzyw oraz owoców. Wagi Newtec słyną z dużej wydajności działania i bezkonkurencyjnej precyzji. Prosta i niezawodna konstrukcja urządzenia zapewnia działanie przez wiele lat.

Czeski producent różnorodnych maszyn do obsługi, przetwarzania, krótkoterminowego przechowywania i pakowania warzyw i owoców. Dostarcza pojedyńcze maszyny oraz kompletne projekty „pod klucz” z własnym projektem.

Holenderski producent maszyn paletyzujących (dla worków, skrzynek, kartonów). Paletyztor z unikalnym projektem głowicy ukłądającej delikatnie układa opakowanie w ustalonym miejscu zapewniajac precyzję i stabilność całęj palety produktu.

Nowozelandzka firma o globalnym zsięgu, specjalizująca się w urządzeniach do mycia, szczotkowania i polerownia warzyw okopowych.

Niemiecka firma oferująca automatyczne, pół-automatyczne i manualne maszyny do pakowania w siatki owoce i warzywa.

Hiszpańska firma, która opracowała wiele rozwiązań w zakresie końcowego pakowania owoców i warzyw. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży promuje firmę na lidera w produkcji niezawodnych maszyn do paletyzacji.

Hiszpański producent całej gamy maszyn do pakowania i spinania.
Oferuje rozwiązania na koniec linii produkcyjnej - automatyczne i wydajne systemy pakowania i spinania.

Holenderski lider w produkcji maszyn pakujacych. Opracował nową technologię pionowego pakowania Bag-2-Paper stosowanych do pakownia produktów suchych takich jak ziemniaki, cebula, czosnek, szarotka, orzechy czy nasiona.