info@htech.pl +48 774 710 180

Marki

Duński producent z ogólnoświatową siecią dealerów oferuje najnowocześniejsze maszyny do delikatnego ważenia i sortowania optycznego warzyw oraz owoców. Wagi Newtec słyną z dużej wydajności działania i bezkonkurencyjnej precyzji. Prosta i niezawodna konstrukcja urządzenia zapewnia działanie przez wiele lat.

Czeski producent różnorodnych maszyn do obsługi, przetwarzania, krótkoterminowego przechowywania i pakowania warzyw i owoców. Dostarcza pojedyńcze maszyny oraz kompletne projekty „pod klucz” z własnym projektem.

Holenderski producent maszyn paletyzujących (dla worków, skrzynek, kartonów). Paletyztor z unikalnym projektem głowicy ukłądającej delikatnie układa opakowanie w ustalonym miejscu zapewniajac precyzję i stabilność całęj palety produktu.

Włoska firma specjalizująca się w produkcji maszyn pakującyh do sektora spożywczego typu Flowpack, Termo, Topseal, Sleeve, Tray pack, i inne.
Kompaktowe maszyny zapewniają wysoką wydajność i łatwość w obsłudze.

Nowozelandzka firma o globalnym zsięgu, specjalizująca się w urządzeniach do mycia, szczotkowania i polerownia warzyw okopowych.

Niemiecka firma oferująca automatyczne, pół-automatyczne i manualne maszyny do pakowania w siatki owoce i warzywa.

Hiszpańska firma, która opracowała wiele rozwiązań w zakresie końcowego pakowania owoców i warzyw. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży promuje firmę na lidera w produkcji niezawodnych maszyn do paletyzacji.

Hiszpański producent całej gamy maszyn do pakowania i spinania.
Oferuje rozwiązania na koniec linii produkcyjnej - automatyczne i wydajne systemy pakowania i spinania.

Holenderski lider w produkcji maszyn pakujacych. Opracował nową technologię pionowego pakowania Bag-2-Paper stosowanych do pakownia produktów suchych takich jak ziemniaki, cebula, czosnek, szarotka, orzechy czy nasiona.

Włoska firma z potężnym 95 letnim doświadczeniem zapewniająca kompleksowe usługi i rozwiązania w zakresie sortowania produktów świeżych. Projektując maszyny przy użyciu najnowszej technologii zapewniają szybkie i precyzyjne sortowanie produktu.

Włoska firma należąca do grupy UNITEC działająca w dziedzinie technologii świeżych owoców i warzyw oraz tworzeniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika technologii w celu zmniejszenia kosztów przetwarzania i pakowania, w pełni chroniąc delikatny charakter każdego owocu.